KURUMSAL

FİRMAMIZ HAKKINDA

Murat Koltuk, 1974 yılında kurucumuz Recep ÖZTÜRK tarafından Hatay'da küçük bir işletme olarak faaliyete geçmiştir. Artan talep ve gelişen piyasa şartları, firmamızın büyümesinde etkili olmuştur. Bu doğrultuda, yeni bir marka çalışması ve uluslararası pazara açılma hedefi doğrultusunda 2008 yılında "Lavinya" markası oluşturulmuştur.

2008 - 2014 yılları arasında hem modern hem de klasik ürünlerimiz, tescilli "Lavinya" markası altında satışa sunulmuştur. 2014 yılı itibariyle, büyüyen portföyümüze daha iyi hizmet verebilmek adına, modern gruplarımızda "Lavinya" markasıyla üretim ve satışa devam ederken; klasik koleksiyonumuz ise yine tarafımızca tescilli "Lavin's" markası altında üretilip satışa sunulmaya başlanmıştır.

Hatay Antakya’ da bulunan 12.000 m²' lik üretim tesisimizle oturma grubu, yemek odası ve avangarde koltuk takımları (modern ve klasik koltuklar) üreten bir Türk şirketiyiz. Ürünlerimiz modüler olup, tasarımdan üretime kadar Lavinya tarafından yapılmaktadır. Antakya, Dörtyol ve İnegöl’ de bulunan modern satış mağazalarımız ve yurtiçi – yurtdışı bayilerimizle birlikte geniş ürün yelpazemizle müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Ayrıca Lavinya Mobilya'nın esnek yapısı sayesinde standart dışı ve özel isteklerinize de cevap verebilmekteyiz.

Amacımız; ürünlerimizin, siz değerli müşterilerimizin yaşam mekânlarına yeni renkler katmasıdır. Firmamız, kaliteden ödün vermeden, ekonomik fiyatlarla ve titiz işçiliğiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Not: LAVİN’S bir LAVİNYA Markasıdır.VİZYON & MİSYON

Vizyonumuz: Yenilik ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, bir dünya markası olma yolunda emin adımlarla ilerlemek ve bölgemizden başlayarak lider firma olma yolunda yapımızı korumak.

Misyonumuz: Temel değerlerimizi yenilikçilik, fonksiyonellik, kullanım rahatlığı ve kalite ile birleştirerek müşterilerimizin hayatını kolaylaştırıp, yaşam alanlarını vazgeçilmez hale getirmeyi amaçlıyoruz.NEDEN LAVİNYA?
  • Lavinya, konforunuzu düşünerek daha rahat ürünler üretir.
  • Lavinya, ürünlerinde konfor arttırıcı ekstra özellikler sunarak daha rahat zaman geçirebileceğiniz yaşam alanları oluşturur.
  • Lavinya, hayatınızı kolaylaştıran fonksiyonel ürünler üretir.
  • Lavinya, uzun yıllar kullanabileceğiniz kaliteli malzeme kullanır.
  • Lavinya, daha yaşanılabilir bir dünya için doğaya ve çevreye saygılı ürünler üretir.
  • Lavinya, zevk ve ihtiyaçlarınıza yönelik dilediğiniz tarzda ve renkte ürün alternatifleri sunar.
  • Lavinya Mağazaları, yaşam alanınız için her şeyi bulabileceğiniz, zevk ve ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak tasarlanmış zengin ürün çeşitliliği sunar.
  • Lavinya, satış sonrası hizmet ve müşteri memnuniyetine önem verir.
  • Lavinya, ürünlerinde insan sağlığına zararlı "Formaldehit" içermeyen ahşap esaslı malzeme kullanır.